во

Imam jednu lošu i jednu dobru vest za vas

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Види бе колку е романтичен…

Polažu Mujo i Haso fiziku na Fakultetu…