во

Polažu Mujo i Haso fiziku na Fakultetu…


Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Imam jednu lošu i jednu dobru vest za vas

Кај си бе другар, што има ново?