во ,

26 Смешни фотографии од животни направени во вистинскиот миг

Панда што се превртува, ној што позира или кученце со исплазен јазик се сцени што не може, а да не ве насмеат.

Животните дефинитивно се рецепт за среќа. Со своето однесување тие може да ви го разубават дури и најлошиот ден.

Фотографии направени во вистинскиот миг:

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

17 трансформации – како „фризурата“ ги менува кучињата

19 Луѓе од целиот свет споделуваат како е да се работи од дома со миленик