во

17 трансформации – како „фризурата“ ги менува кучињата

Дали некогаш сте го потстрижиле сами својот миленик или тоа звучи како претешка мисија?

На секое куче му е потребна нега од својот сопственик, дури и само со чешлање и мало потстрижување тие комплетно го менуваат изгледот.

Бидете сами мајстори и искористете го слободното време за да му направите фризура на вашиот миленик. Што мислите како ќе се снајдете во улогата?

Ако ова ви звучи како претешка мисија, тогаш уживајте во трансформациите на овие кучиња само со менување на „фризурата“:

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Џиновска печурка, јапонска краба: 13 работи чија големина ќе ве запрепасти

26 Смешни фотографии од животни направени во вистинскиот миг