во

17 Реалистични верзии на цртаните ликови кои не би сакале да ги сретнете на улица

Мигел Васкез е талентиран 3D илустратор кој сака да ја доведе својата уметност што е можно поблиску до реалноста.

Тој веќе некое време работи со нашите омилени цртани ликови обидувајќи се да ги претвори во вистински човечки суштества. Тој зема добро познат цртан лик и го претвора во некаква вознемирувачка и чудна верзија на човек, којшто не би сакале да го сретнете случајно на улица.

1 Homer Simpson


2 Spongebob


3 Patrick Star


4 Mike Wazowski


5 Nigel Thornberry


6 Luigi


7 Phineas


8 Bubblebass


9 Ferb


10 Demon Joker


11 Spongebob And Patrick Star


12 Eddy


13 Edd


14 Ed


15 Courage The Cowardly Dog


16 Ed, Edd And Eddy


17 Spongebob

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Германка му фрлила око на еден млад наш…

Како познатите карактери од Дизни би изгледале во реалниот живот