во

Продавам куќа со базен

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Чека селанец пред ординација за преглед…

Маж влегува во кафана и прашува за пасвордот од интернетот…