во ,

Мамо, ме боли мешето!

Синот:

– Мамо, ме боли мешето!

Мајката:

– Можеби, затоа што е празно?

Таткото од каучот:

– Ааа, тебе затоа ли сношти те болеше главата?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Жено, ајде да покрцкаме малку со креветот…

На един другар му е роденден. Тој не пие алкохол. Без многу размислување решив да му го честитам…