во

Во струмица: Се извинувам каде ви е тоалетот?

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Игра натпревар Македонската репрезентација во ватерполо…

Ти бе, пијан возиш?