во

Ти бе, пијан возиш?


Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Во струмица: Се извинувам каде ви е тоалетот?

На Малдивите или на Сејшелите?