во

Овој човек создава евтин и смешен косплеј од работи што му се наоѓаат по дома

Користејќи работи по случаен избор како маркери, банани и чевли – сите негови костими и идеи не се само уникатни, туку и евтини, бидејќи предметите можат да се најдат во вашиот дом. Погледнете некои од неговите кул костими подолу за инспирација.

1.

2.

3.

4.

5.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Rešila Radojka da se uda preko oglasa i navela uslove…

Вистинска љубовна приказна