во ,

30 Најкатастрофални невестински фустани кои ќе го уплашат секој младоженец

Желбата да се биде што понеобичен и поуникатен, најчесто нè води до погрешни модни избори. Овие невести го докажуваат токму тоа. Нивните фустани покажуваат колку е тенка границата помеѓу смешното и бизарното.

Погледнете ги најужасните невестински фустани од кои би побегнал секој младоженец:

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

10 Смешни илустрации кои ќе ви го поправат расипаниот ден

10 Илустрации кои ќе ви помогнат секогаш да си кажете што мислите, без да ги нарушите добрите односи