во

30 Илустрации докажуваат дека љубовта е во малите моменти

Талентирана артистка од Јужна Кореја создава илустрации полни со емоции, кои одлично ја прикажуваат убавината на вљубувањето.

27-годишната Хајцон Џеон ја доловува моќта на искрената прегратка, чувствителниот бакнеж и едноставно уживањето во малите романтични и интимни моменти.

„Изворот за мојата инспирација секогаш се приказните на луѓето. Повеќето од илустрациите се приказни за мене и моето момче. Исто така, добивам идеи и од разговорите со моите пријатели“ – изјавила таа.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Принцезата сакала да се мажи за најхрабриот и најпаметниот маж во царството…

12 Реалистични илустрации за секојдневните проблеми на трудниците