во

23 Хумористични илустрации за хаотичното и емотивно секојдневие на мајките

Животот со мали деца е хаотичен, тежок и напорен, но и полн со емотивни моменти кои го полнат срцето.

Мајка од Украина низ хумористични илустрации го раскажува своето секојдневие со двата сина и сопругот. Ако имате мали деца, несомнено ќе се пронајдете во илустрациите на Олга Алексеева.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Преслатко: 22-годишна Германка „претвора“ миленици во анимирани ликови во Дизни стил

Минус 45 килограми – девојки докажуваат дека со челична волја апсолутно сѐ е можно