во

20 двојници на славните личности кои сите би ги помешале со вистинските ѕвезди


Интересно е што луѓето околу нас можат да личат на славните ѕвезди. Некои од овие луѓе биле следени од фотографи бидејќи толку многу наликуваат на нив. Велат дека сите имаме двојник, а следниве фотографии се доказ дека двојниците навистина постојат!

1. Роберт Дауни Јуниор

2. Скарлет Јохансон

3. Ед Ширан

4. Џинифер Гудвин

5. Кетрин Лангфорд

6. Џек Глисон

7. Езра Милер

8. Мајкл Фасбендер

9. Барак Обама

10. Лорд

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

40 Урнебесни стрипчиња за маките на жените, особено на оние со виткана коса

20 Патници кои сфатиле дека се превисоки за во Јапонија