во ,

17 Урнебесни фотографии фатени во вистинскиот момент на вистинското место


Кучињата не носат чевли и нема мечки што летаат, но фотки направени во вистинскиот миг може да ни направат оптичка илузија.

Реалноста понекогаш знае да нѐ изненади со некои чудни ситуации.

Од куче што работи на компјутер до крава со две глави, некои смешни фотографии направени во вистинскиот миг слатко ќе ве насмеат.

Доза позитива за денес:Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

14 Смешни фотографии направени во вистинскиот миг

8 Парови за кои не е јасно како сѐ уште се во брак