во

15 Урнебесни фотографии докажуваат дека родителите имаат челични нерви

Неколку смешни фотки кои покажуваат дека секој родител има многу љубов, но и челични нерви за своето дете.

„Син ми изел пола банана“.

„Син ми ми ја донесе играчката за правење меури од сапуница и забележав дека внатре има парче брокула“.

„Зошто ви е храна кога имате чанти?“

„Излегов од кујната и ќерка ми веднаш ставила ’зачини‘ на компирите“.

„Мојот син – мал крадец“.

„Син ми ја бања тоалетната хартија“.

„На син ми не му се седеше во место, па не ми дозволи да довршам со потстрижувањето“.

„Мојот 3-годишен син инсистираше да ми направи појадок“.

„Ми рече дека сум ја убила куклата“.

„Син ми по долг ден во градинка“.

„Син ми ми го украсил кактусот со зрна пченка“.

„Како изгледа пробувањето облека со мали деца“.

„Ми требаа два часа да ја извадам четката“.

„Играме криенка“.

„Ги изгубив слушалките. Излезе дека син ми ги закопал во дворот“.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

5 Вицови за брачни парови што ќе ве насмеат до солзи

12 Луди фотографии кои докажуваат дека треба да бидете внимателни кога купувате онлајн