во ,

14 Хумористични илустрации на една мајка кои ќе ви го подобрат расположението

Креативна артистка од Аргентина се инспирира од своето секојдневие за да создава илустрации во кои се пронаоѓаат сите мајки.

Наталија Сабрански, која стои зад блогот „Mamá Ilustrada“, ќе ве насмее и разнежни.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

12 Реалистични илустрации за секојдневните проблеми на трудниците

18 Смешни, симпатични илустрации кои ќе ги освојат сите сингл девојки