во

12 Луди фотографии кои докажуваат дека треба да бидете внимателни кога купувате онлајн


Неколку фотки од луѓе кои не биле внимателни кога купувале онлајн…

„Порачав телевизор, ми го испратија и ова. Пратиле дури и далечински управувач“.

„Најстрашната маска на светот“.

„Чекав шест месеци за ова“.

„Веќе никогаш нема да купувам онлајн“.

„Новогодишна гранка“.

„Изгледа дека не сум многу добра во онлајн купување…“

„Секогаш проверувајте ја големината на продуктот кога нарачувате онлајн“.

„Одлична маска!“

„Изгледа не ми се точни“.

„Секогаш проверувајте ги димензиите“.

„Ги добив најдолгите панталони со кратки ногавици“.

„Си нарачав столна ламба од Амазон“.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

15 Урнебесни фотографии докажуваат дека родителите имаат челични нерви

12 Работи од минатото што помладите генерации никогаш нема да ги разберат