во

100 Фотографии кои ќе ја пробудат носталгијата кај децата од ’90-тите

Без разлика на тоа во која деценија сте израснале, овие фотографии сигурно ќе разбудат спомени кои ќе ја загреат вашата душа.

Кој беше главен фраер во основно со мастиките кои кога ќе ги повлечеш излегуваше и бубачка? Кој едвај чекаше да му дојде редот да игра Pinball?

Си „титкавме“ од Нокиа 3310, јавувањето беше луксуз. Остатокот од времето се играше Snake.

Следна Страница

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Одам еднаш на лов…

40 неверојатно стресни слики кои многу лесно можат да ве вознемират