во ,

Ќе ви го згрее срцето: Емотивен стрип за нераскинливата врска татко-ќерка

Ден Доерти создаде стрип кој ќе ве поттикне да му подарите топла прегратка на вашиот татко.

Позитивните цртежи ја следат нераскинливата врска татко-ќерка низ годините и потсетуваат дека животот е прекраток за да ги пропуштаме скапоцените мали моменти.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

26 Кулинарски утки кои професионалните готвачи не би ги простиле

Мажу, колку мусака да ти турам?