во ,

Што прави љубомората: Го натерала момчето да се снима 12 часа додека е на работа

Колку некогаш љубомората може далеку да отиде покажа една девојка која го натерала своето момче да се снима 12 часа додека е на работа. На интернет предизвика расправа, а пред се многумина ги остави во шок.

На видеото кое го објавила на нивниот заеднички ТикТок профил, Нела прикажала како разговара со момчето за време на неговата смена.

Додека Хозе ги пакувал кутиите на своето работно место во Амазон, таа ги миела садовите.

“Моето момче мора да биде пред камера сите 12 часа од својата смена. Не затоа што не му верувам, туку поради тоа што не им верувам на жените околу него”, напишала таа.

Уште повеќе шокирала со описот во кој додала дека “можеби би дала отказ од своето работно место за да биде со него на неговото”.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

16 Хумористични и чудни сцени од јавниот превоз ширум светот

Вака би изгледал светот кога би исчезнале луѓето: Милиони животни ќе угинат, градовите ќе бидат под песок и мочуришта