во ,

Ова е современа дигитална уметност! Делото се вика „Бран“, а градот е Сеул.


Уште еден доказ дека развиените азиски земји отидоа многу понапред од остатокот од светот. Овој дигитален билборд ќе се користи за прикажување реклами а димензиите му се 80 метри вкупна должина и 20 метри висина.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

18 Смешни, симпатични илустрации кои ќе ги освојат сите сингл девојки

8 познати личности кои избираат да живеат во скромни домови и покрај тоа што заработуваат милиони