во ,

Мажу, колку мусака да ти турам?

– Мажу, колку мусака да ти турам?

– Колку ќе си туриш тебе, толку и мене жено!

– Мажу, во последно време многу јадеш…

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ќе ви го згрее срцето: Емотивен стрип за нераскинливата врска татко-ќерка

Мажот се враќа дома од работа и ја прашува жената: Мила, зошто си гола?