во

Колку килограми си бил најтежок до сеа?


Трпе оди на доктор и докторот го прашува:

– Колку килограми си бил најтежок до сеа?

– 100 кила докторе..

– А најмалку?

– 3 кила и 800 грама, ама тоа беше многууу одамна…

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Затвори ги очите. У пустина си. Вручина е … чуеков почнал да се поти…

Те молам стави ја вечерата, денес се уморив како куче…