во ,

Душо, цел ден те чекам да ме раздрмаш малку!

Се враќам вчера од работа, а жена ми во секси долна облека, лежи на креветот и ми вика:

– Душо, цел ден те чекам да ме раздрмаш малку!

Па кога ја грабнав хармониката…

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Здраво Зоки, што правиш?

Една жена се вцрвува само 5 пати во животот…