во

Блажо и Фата решиле да собираат пари за одмор…

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Воспитачке, чизмите се наопаку облечени…

Умират Американец, Французин и Неготинец и одат кај Господ…