во ,

Ало брат, помагај! Компјутерот нон стоп ми се рестартира!

– Ало брат, помагај! Компјутерот нон стоп ми се рестартира! Што да правам?

– На подот ли е?

– Да.

– Смени си ги чорапите, губи сознание…

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

7 женски прашања…

Дневникот на еден студент…