во

Izveo Bosanac Dalmatinku na večeru…

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Sinoć si došao iz kafane pijan kao letva…

Crnogorac bere jagode…