во , ,

6 Смешни илустрации за сите што натрупаа резерви на тоалет хартија

Доколку мислевте дека јануари е најдолгиот месец во годината, март ги надмина сите наши очекувања. Конечно е зад нас.

Март ќе го запаметиме како месецот од 2020 година кога беше прогласена глобалната пандемија на корона вирусот, како и безумното купување производи од продавниците и супермаркетите.

А, најголемите резерви? Се разбира, тоалетната хартија.

Погледнете ги следните илустрации и насмејте се:

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Тато, тато, јас од каде сум се појавил?

17 Работи кои луѓето ги прават и почесто од што мислите за да заштедат „некој денар“