во

40 Урнебесни стрипчиња за маките на жените, особено на оние со виткана коса


Артистка од Либан ги претставува секојдневните маки на жените низ хумористични илустрации.

Карен Науфал е девојка со виткана коса која го обожава летото и викендите, па најчесто цртежите го отсликуваат нејзиниот личен живот.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Маж се прибира дома и слушнал звуци како да има некој дома…

20 двојници на славните личности кои сите би ги помешале со вистинските ѕвезди