во

26 Фотографии покажуваат како позираат Русите

Она што тие мислат дека е гламурозно и секси, од страна е само уште една причина за хистерично смеење и неверување – издвојуваме најсмешна колекција со фотки.

Русите секогаш имаат бујна имагинација за снимање луди видеа и правење откачени фотки, но некогаш навистина одат предалеку.

Следниве фотки ќе ве остават во неверување, но ќе мора да разберете и да им простите…

Дневна доза хистерично смеење инспирирано од руски домашни фотосесии:

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

12 Фото докази дека мрзливоста може да биде почеток на генијални идеи

10 Смешни илустрации за тазе родителите со мало бебе кои ќе ве расположат