во , ,

20 Пати кога фотографите се нашле на вистинско место, во вистинско време

Некои фото-манипулации се планираат со часови и денови, додека други се случуваат за миг.

Во овие 20 ситуации слободно можеме да кажеме дека фотографите имале среќа да бидат на вистинско место, во вистинско време.

Малку инстинкт и среќа требаат за брилијантно темпирана фотка:

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

16 Урнебесни мемиња на сметка на женските „маки“

12 Фотографии од луѓе за кои не е јасно како сѐ уште живеат заедно