во

16 Фотографии кои докажуваат дека луѓето во Кина немаат поим што носат

Еден странец кој одредено време живеел во Кина видел прилично необични работи. А, од она што Кинезите го носат на себе, можел да заклучи дека англискиот не им оди најдобро.

Повеќето од овие фотки ќе ве натераат да се запрашате зошто некој воопшто би ја испечатил таа реченица на маичка или блузон, за потоа да сфатите дека сепак постои пазар каде најглупавите работи може да се продадат.

Неколку примери:

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

7 Куси шеговити приказни што ќе ви го разубават денот

5 Парадокси кои ќе му овозможат на вашиот мозок добро да се забавува