во ,

14 Ситуации кога очекувањата и реалноста нема да се совпаднат..

Понекогаш, реалноста не изгледа онака како што сме очекувале. На пример, тоа најдобро го сфаќате откако ќе нарачате нешто онлајн.

Во продолжение, неколку ситуации и фотки после кои ќе се сомневате во било какво ветување:

Кога ќе нарачаш вкусна даска за со вино…

Речиси исто…

Жената платила 60 долари за професионална шминка за Halloween:

Најдете ја разликата…

Неуспешна торта за внуката:

За малку…

На прв поглед изгледа во ред, но само на прв…

Повторно, не верувајте на сè што ќе видите онлајн.

Неуспешен обид за сушени портокали.

Нешто недостасува…

Кога не знаете што купувате…

Дефинитивно погрешна големина.

Лево е сликата што ја покажала на фризерот, десно е она што го добила.

Кога ќе ви кажат дека Норвешка е фантастична дестинација за фотографирање:

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

18 Смешни, симпатични илустрации кои ќе ги освојат сите сингл девојки

Кој е подобар во кревет, мажот или љубовникот?