во ,

13 Разочарувачки Фотографии: „Што сакав, а што добив“

Можеби во повеќето случаи нашите очекувања се исполнети, но на сите ни се случило да бидеме и разочарани.

Неколку смешни и разочарувачки фото-споредби од луѓе кои се нашле во ваква ситуација:

„Порачав две вреќи за седење од реклама на ТикТок …“

„Што сакав, а што добив“.

Совршен маникир

„Сакав минималистичка тетоважа со срце“.

Торта со слика од торта

„Фотографијата што ја покажав и што добив“.

„За сите кои мислат дека имале лоша шминка. Платив 30 фунти“.

„Пријателка на сестра ми порача фустан онлајн… само погледнете го“.

„Што побарав и што ми направија“.

Идеја за подарок

„Ѝ реков на фризерката да ми направи едноставни локни за матурската вечер“.

Најубавата новогодишна елка

Надградба на трепки од професионалец

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Поучна приказна: Кренете раце од тврдоглавото магаре (кое ве убедува дека тревата е сина)

Како Златан Ибрахимовиќ ги троши парите: Купил црква во која ќе живее по пензионирањето, има остров за лов