во

Млад инженер му објаснува на својот пријател: Решив да се женам…


Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Умират Американец, Французин и Неготинец и одат кај Господ…

10 причини зошто Папата не оди во посета во Битола