во

Колку за анестезијата…

Пациент прашува анестезиолог:

– Колку за анестезијата?

– 500 евра.

– Не е тоа многу за едно онесвестување?!

– А, не. Онесвестувањето е бесплатно. 500 евра е за да те вратам назад.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Купува Влав чоколада за да ја израдува жена си дома…

Слушај, имам лоша и ептен лоша вест…