во

Влегуваат малиот Трпе со татко му во продавница…

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Не се секирај куме, јас знам како да те спасам…

Зошто си дојде толку рано? Да не избега од часови?!