во ,

Видео од 75 милиони прегледи: Овие алпаки кои скокаат преку вир станале хит

ТикТок е преполн со смешни видеа, но ова е навистина посебно. Видео од преслатки алпаки кои скокаат преку вир од кал станало вистински хит на споменатата социјална платформа.

Видеото станало вирално собирајќи 75,2 милиони прегледи и речиси 7 милиони лајкови.

Целото шоу го украла алпаката која последна скокнала и покажала колку добро го прави тоа и така ги воодушевила корисниците на ТикТок.

„Ова многу ме насмеа“, „Се прави важна“, „Оваа последната како да вели: Гледај што можам јас“, се само некои од коментарите на тиктокерите.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сопственичка се шокирала кога видела дека кучето ѝ искинало 2.000 долари

Маж тврди дека метеорит му паднал на куќата и ја запалил: Полицијата го истражува случајот