во

Папагалов нит јаде, нит пие…

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Си гледале Прилепчанки на кафе…

Профилна Сега VS. Пред Пет години