во ,

9 Примери докажуваат дека доставувачите не го сфаќаат зборот скришно

Доставувачите некогаш навистина не размислуваат на ништо друго освен да ја остават пратката и да си заминат.

Во случај кога нема никој дома, во обид да ја скријат пратката за да не биде украдена, тие прават работи што никој не би ги ни замислил.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

15 Урнебесни Примери Покажуваат Дека Луѓето Во Кина Немаат Поим Што Носат

Те молам стави ја вечерата, денес се уморив како куче…