во

30 случаи кога позадината на сликите е подобра од самите слики

Не за џабе се даваат оскари за најдобра споредна улога. Во позадина се случуваат многу важни работи!

Доказ за тоа се овие слики каде што позадината не би требало да биде главен фокус, но дефинитивно ќе ве натераат да погледнете два пати.

Од неверојатни фотобомби до работи кои најверојатно би требало да останат надвор од видик, повеќето од овие изненадувачки слики се уникатен вид снимки за кои нивните фотографи ќе им ги раскажуваат на внуците.

Кралицата Елизабета во позадина

Холивудска насмевка

Позади мене е… нели?!

Детето во позадина се заглавило во појасот за спасување.

Старата баба е фан на Слеш, а не знае дека тој стои позади неа.

Следна Страница

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Мозокот кога сум слободен VS. Мозокот кога учам

30+ Смешни илустрации што ја отсликуваат другата страна на нашето општество