во ,

29 Женски маки прикажани низ забавни илустрации

Артистка од Романија ги прикажува маките на жените низ илустрации кои несомнено ќе ве насмеат.

Касандра Калин со години илустрира ситуации од сопствениот живот, а нејзината работа не залудно ја следат речиси 2 милиони обожаватели. Од болните менструации, до следењето на модни трендови… Погледнете ги делата на Калин и слатко насмејте се:

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

22 Забавни илустрации во кои ќе се пронајдат оние на кои храната им е слаба точка

9-годишно момче од Русија ги „продава“ своите прекрасни цртежи за да им помогне на животни во засолниште