во , ,

22-годишна Германка „претвора“ миленици во анимирани ликови во Дизни стил

Артистка од Германија ја разнежува својата публика со неодоливи трансформации на домашни миленици.

Иса Брет претвора фотографии од животни, кои ѝ ги испраќаат нејзините обожаватели, во слатки илустрации во Дизни стил. Преку проектот „Дизнификација на миленици“ или „Pet Disneyfication“, 22-годишната артистка ги носи милениците во анимиран свет.

Резултатот е неодолив.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

10 Постапки на бабите и дедовците кон внучињата кои родителите не ги одобруваат

60 Искрени илустрации покажуваат каков е животот на мајките со мали деца