во , ,

20 Лоши дизајни кои се дури непријатни за око


Овие дизајни дефинитивно не би ги посакале во својот дом… На што ве потсетува шолјата на фотографијата?

Некои чудни идеи навистина е подобро да не се претворат во реалност, но многу такви дефинитивно се имаат претворено.

Инстаграм профилот „Ugly Design“ докажува дека некои дизајни се толку лоши што се дури непријатни за око.

Од чудни шолји до фотелји какви што не би посакале во својот дом, што сѐ има таму?

Дел од најлошите дизајни:Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кој бил Ишикава Гоемон, јапонскиот Робин Худ?

Се отвори вистински „златен“ хотел во Виетнам – и плочките се од 24 каратно злато