во

17 Фотографии докажуваат дека животот не е Инстаграм

Опуштено стомаче, неуреден изглед… Работи кои на Инстаграм не постојат.

На Инстаграм се глумат патувања, совршен изглед на тело и беспрекорен стил на живот, без ниту еден проблем. Но, реалноста е далеку од тоа.

Постојат тон докази дека животот не е Инстаграм.

Инстаграм VS. Реалност

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Кинез стана популарен на социјалните мрежи поради неверојатната сличност со Илон Маск

Луѓето воодушевени од играта на пандата на снегот: “Ова ми го поправи денот”