во

16 Урнебесни фотошоп дела на Џејмс Фридман

Photoshop мајсторот Џејмс Фридман постојно се шегува со фотографиите кои му ги испраќаат неговите обожаватели.

Bored Panda ја објави најновата галерија со негови фотошоп дела. Фридман умее на сите да им ја исполни желбата и истовремено да ги насмее. Дали вие би побарале услуга од него 🙂

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Пред и потоа: Колку може фризурата да ве трансформира?

15 Несекојдневни фотографии кои докажуваат дека и природата понекогаш знае да се пошегува