во , ,

15 Несекојдневни фотографии кои докажуваат дека и природата понекогаш знае да се пошегува


Како природата има волку добра смисла за хумор? Погледнете ја галеријата!


Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

16 Урнебесни фотошоп дела на Џејмс Фридман

Ако мислите дека вашиот ден поминал лошо, погледнете што им се случило на овие луѓе