во

14 познати личности кои одеднаш добија совршена насмевка откако скокнаа во „базенот“ на слава

Не е тајна дека при развојот на ѕвездите честопати доаѓа заедно со целосна промена и тоа понекогаш вклучува и целосна промена на забите. Познатите личности ги избелуваат забите, ја менуваат својата форма, па дури и добиваат нов сет на заби ако сметаат дека е потребно за да се добие совршена насмевка. Се разбира, овие мали поправки можат да направат лицето да изгледа целосно поинаку. Претпоставуваме дека тоа е цената што ја плаќаат за да имаат совршена насмевка што може да се најде на една од тие реклами за паста за заби!


1. Карди Б.

2. Николас Кејџ

3. Мајли Сајрус

4. Том Круз


5. Морган Фримен

6. Беки Џи

7. Дејвид Бекам

8. Деми Ловато

9. Дакота Џонсон

10. Зак Ефрон

11. Кајли Џенер

12. Бен Афлек

13. Кристијано Роналдо

14. Ејми Вајнхаус

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Што се случува кога ќе дремнете веднаш откако ќе се најадете

Семејство откри мистериозни суштества кои наликуваат на вонземјани и вредат 65.000 долари