во ,

14 Девојки споделуваат „специјалитети“ од нивните дечковци

Несомнено, мажите можат да бидат одлични готвачи. Всушност, некои од најпознатите и најдобрите готвачи во светот се мажи. Но, ако немаат никаков интерес за готвење, мажите се способни да направат навистина ужасни оброци.

Тие умеат да ги искомбинираат најчудните состојки и да ве натераат да ја замразите дури и вашата омилена храна.

На Редит има форум посветен на ужасни оброци. Помеѓу многуте фотографии, можеби најмногу се истакнуваат оние што ги споделуваат девојки и жени од „специјалитетите“ на нивните дечковци.

Дел од најсмешните фотографии во продолжение:

„Дечко ми направи суши со лосос во форма на панда мечиња“.

„Му реков на дечкото да испече кроасани за вечера …“

„Супата со нудли и ’уметничко дело‘ што ми ја направи дечкото“.

„Дечкото ми направи роденденска торта инспирирана од Хари Потер“.

„Дечкото си направи ручек. Кој ги сече сендвичите вака?“

„Дечкото ми направи даска“.

„Сендвичот што си го направи дечко ми“.

„Вечерaта на дечко ми – зелка, замрзнати ќофтиња и пченка. Ова се случува постојано“.

„Ексклузивниот ручек на дечко ми – ќофтиња од риба, макарони и кечап“.

„Болна сум и го замолив дечко ми да ми направи вечера“.

„Десертот што ми го направи дечкото“.

„Дечкото си го направи ова за ужина“.

„Дечко ми си направи сендвич со месо од ракчиња и кавијар и на крај рече дека премногу имал вкус на риба“.

„Денес дечкото ми направи ручек“.

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

15 Урнебесни слики од деца кои совршено ги доловуваат „маките“ на родителите

14 Парови за кои не е јасно како сѐ уште се во брак или врска